XXVII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. i Prezydenta ZZM
Leszno po raz drugi stanie się areną sportowych emocji podczas Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. oraz Prezydenta Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce. Na boisku zameldują się 24 drużyny, a turniej zwieńczy co roczny pojedynek o prym na polskich torach pomiędzy drużynami Dyrektorów PKP S.A. oraz reprezentacją Rady Krajowej ZZM. Nie będzie brakowało ambicji, walki do ostatniego gwizdka i prawdziwie sportowej rywalizacji. Wydarzenie zgodnie z tradycją przyciągnie licznych kibiców, którzy głośnym dopingiem stworzą wyjątkową atmosferę i będą dodawać zawodnikom energii.
Turniej będzie miał również wymiar międzynarodowy. Udział w nim weźmie niezwykle mocna drużyna Reprezentacji Czech, co podkreśliła otwarty i integracyjny charakter wydarzenia. Będą to dwa dni pełne piłkarskich emocji, kolejarskiej solidarności i dobrej sportowej energii.
Leszno pokazało, że futbol potrafi łączyć ludzi ponad granicami, stanowiskami i codziennymi obowiązkami.
